Choď na obsah Choď na menu

Lewandowski dał „prezent na spotkanie”

Gamble Cup został zorganizowany zgodnie z planem. Po 90 minutach rywalizacji Barcelona pokonała rywali 6-0, aby zdobyć mistrzostwo. Lewandowski w nr 9 koszulka piłkarska zapoczątkował wybuch. Wniósł 1 bramkę i 2 bezpośrednie asysty. Warty 80 milionów Pedro zagrał dobre podanie i strzał. Dembélé, De Jong i Aubameyang wszyscy Zdobądź gola.

Różnica w sile między dwoma zespołami jest ogromna. Drużyna Barcelony jest warta ponad 800 milionów euro, co jest podobne do mistrza Ligi Mistrzów Realu Madryt. Cougars mają dopiero na początku 30 milionów euro i wcale nie są na tym samym poziomie. W wyniku nie ma napięcia. Chociaż jest to tylko rozgrzewkowy mecz pucharowy, Camp Nou wciąż jest pełen miejsc. Według oficjalnego nacisku Barcelony, na stadion wszedło 83 021 kibiców, aby obejrzeć mecz. Po podpisaniu kilku nowych pomocy z rzędu, atrakcyjność Barcelony znacznie wzrosła. Lewandowski nie strzelił gola w trzech meczach rozgrzewkowych poprzedniego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Ten Gamble Cup to także jego pierwszy występ na Camp Nou jako zawodnik Barcelony. Lewandowski pokazał również doskonały stan rywalizacji, wykonując 1 strzał i 2 podania w ciągu 19 minut, zdobywając pierwszego gola od czasu dołączenia do Barcelony. Opublikował również zdjęcie, na którym świętuje swój gol po meczu, z podpisem: Wspaniała noc.

W tej grze nie tylko gwiazda Lewandowski zagrał wspaniały występ, wart 80 milionów Pedro zmienił się na nr 8 koszulka FC Barcelona, ale także skopiował klasykę Iniesty. W 6 meczach rozgrzewkowych tego lata Barcelona wygrała 4 zwycięstwa i 2 remisy i pozostała niepokonana. W tym okresie strzelili 18 bramek i stracili tylko 3 bramki. Stan ataku i obrony był pełny, co ostatecznie zakończyło przedsezonową rozgrzewkę rozgrywką. Nie mogę się doczekać powołania Realu Madryt w nowym sezonie i odzyskania tytułu La Liga.